Vážení čtenáři, milí zákazníci stávající i budoucí, naše společnost Alfredo Catering se v minulém roce pevně etablovala na poli prémiových cateringových společností v rámci Pardubického kraje. Abychom Vám mohli naše aktivity více přiblížit, rozhodli jsme se pro pravidelné ALFREDOVINY. Rok 2017 a s ním spojené akce jsou úspěšně za námi. V závěru roku jsme obsloužili tisíce hostů při 127. Velké Pardubické, v předvánočním čase navodili vánoční atmosféru pro desítky společností a jejich zaměstnance. A co v novém roce 2018? Slavnostně jsme otevřeli nový terminál Jana - letiště Pardubice. Mimo to neustále plesáme. V nadcházejícím čase nás čeká mnoho akcí jak hudebních tak společenských. Koncert Mandrage, Stavební ples, Konference a divadelní vystoupení ve Společenském a kulturním centru ABC Pardubice. 

Věřím, že s některými čtenáři se na těchto akcích i osobně setkáme. Nebo na dostizích? Nebo u dalšího vydání ALFREDOVIN? 

Budeme rádi za Vaši přízeň. Váš Alfredo týmSpojení pivovaru Pernštejn a Alfredo Cataring přináší nové možnosti a zážitky