Party stany pro Vaše akce

 

ROZMĚRY

Nejmenší rozměr párty stanu, který je možné na přání postavit je 10 x 10 metrů. Největší rozměr, který jsme schopni poskytnout je 10 x 60 metrů stanu v jednom kuse. Mezi těmito rozměry je škála možných variant velikosti stanu, vždy s přírůstkem 5 metrů. Tímto systémem je možné vytvořit také více stanů najednou – v základní verzi 4 stany o rozměru 10 x 10 metrů + 1 stan 10 x 20 metrů na několika místech současně.

 

POUŽITELNOST

Naše stany je možné stavět jak v městském prostředí na různých náměstích, parkovištích atd., tak i mimo tyto rovné plochy např. na travnatých prostranstvích, dokonce i v terénu se sklonem.

 

PROVEDENÍ

Barevné provedení našich párty stanů je neutrální béžová barva a samozřejmě mají stany také okenní plachty, které zajišťují dostatek světla přes den. Večer světlo ve stanech realizujeme výkonným zářivkovým osvětlením.

 

VNITŘNÍ VÝBAVA

K základní vnitřní výbavě patří také posezení, které jsme schopni realizovat plastovým nábytkem nebo pivními sety vhodnými pro posezení většího množství lidí. Dále jsme schopni vybavit vnitřní prostory párty stanů veškerým inventářem, který je potřeba pro kvalitní cateringové služby při kulturních akcích.

 

PRONÁJEM

Pronájem je možné zrealizovat jako součást akce, kterou pro Vás komplexně zajistíme. Jedná-li se pouze o půjčení párty stanu, je v ceně zahrnut pronájem, doprava, postavení a demontáž stanu naším týmem. Ceny jsou smluvní v závislosti na Vašich požadavcích.

 

SPECIÁLNÍ POŽADAVKY

Díky našim bohatým zkušenostem se stavěním toho modulárního systému se dokážeme přizpůsobit i náročnějším potřebám a podmínkám při technických řešeních na méně obvyklých místech, které mohou mít např. výškové skoky, nebo ostrý sklon terénu. Při stavbě v náročných podmínkách samozřejmně klademe vždy velký důraz na bezpečné zajištění stavby vzhledem k vlivům počasí a prostředí.

 

A.C. in s.r.o.
Pernerova 443
530 02  Pardubice
Tel.: +420 777 835 851, +420 608 328 830
E-mail: catering@alfredo-catering.cz